השירותים שלנו

תכנון הנדסי

שירותי תכנון למגוון סוגי מבנים בסקטור פרטי וציבורי, עם דגש על שיטות וייעול זמן ביצוע, חומרי בניה ואופטימיזציה של תקציב.

בינוי ערים

המשרד שלנו מספק שירותי תכנון עירוני: הכנת תוכניות בניה עירונית בסמכות ועדה מקומית או מחוזית. בזכות ההבנה והניסיון הנרחבים שלנו בהליכי התכנון השונים, חוק התכנון והבניה, לוחות הזמנים וניצול הסטטוטוריקה יש לנו את כל האמצעים והכלים הדרושים כדי למנף את הפרויקט ולמקסם את ניצול הזכויות הטמונות בו.

סינרגיה

המשרד שלנו מציע לכם שילוב כוחות בתחום האדריכלות והקונסטרוקציה: עבודה משותפת מתחילת הדרך ובניית התוכניות ללא התנגשות בין הדרישות והצרכים של שני התחומים. במקרה זה, השלם גדול מסך חלקיו ולכן התוצאה שאנחנו מביאים תהיה טובה יותר.

אדריכלות ועיצוב

אנחנו מספקים שירותי תכנון אדריכלי מלא לפרויקטים מגוונים משלב תכנון המבנה ועד לפרטי העיצוב הקטנים.

ליווי ופיקוח עבודות בניה

מפקח בניה מטעם משרדנו ילווה את הליך הבניה שלכם, יוודא את ההתנהלות התקינה שלו הן ברמה המקצועית והן ברמה הכלכלית לכל אורכו. בשלב התכנון נסייע לכם לא רק לקבוע את המסגרת התקציבית אלא גם לעמוד בה, לבחור בעלי מקצוע, להתאים את המפרט הטכני והתוכניות. בשלב הביצוע יהיה המפקח שלנו אחראי על ניהול הקבלנים ובעלי מקצוע אחרים ולאינטגרציה ביניהם. בעבודתנו אנחנו משלבים בין ראיה מערכתית לבין יכולת להתמקד בפרטים הקטנים, כדי לנהל בצורה יעילה את לוחות הזמנים בלי להתפשר על איכות הבניה וביצוע בהתאם למתוכנן.

מעוניינים באחד מהשירותים שלנו?
צרו איתנו קשר!